INFANTIL"B"




COPA PRIMAVERA INFANTIL"B"
GRUP"D"


JORNADA 6 DE 6

19/0510:00CD Roquetenc B0 - 2CF Amposta B
Equipos que descansan: CF La Senia


14-04-2012,  (Sábado)
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (COPA PRIMAVERA), Grup DCampHoraJornadaResul.
ROQUETENC, C.D. "B"   -   JESUS Y MARIA, U.D. "B"           1 1 - 0  
21-04-2012,  (Sábado)
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (COPA PRIMAVERA) , Grup DCampHoraJornadaResul.
ROQUETENC, C.D. "B"   -   LA SENIA, C.F. "A"        MPAL. ROQUETES  11:30  2 1-4  
29-04-2012,  (Domingo)
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (COPA PRIMAVERA) , Grup DCampHoraJornadaResul.
AMPOSTA, C.F. "B"   -   ROQUETENC, C.D. "B"        ESTADI MPAL. AMPOSTA  10:00  3 1-2  
05-05-2012,  (Sábado)
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (COPA PRIMAVERA) , Grup DCampHoraJornadaResul.
JESUS Y MARIA, U.D. "B"       -   ROQUETENC, C.D. "B"       4 0 - 1  
12-05-2012,  (Sábado)
INFANTIL SEGONA DIV(COPA PRIMAVERA) , Grup DCampHoraJornadaResul.
LA SENIA, C.F. "A"   -   ROQUETENC, C.D. "B"        MPAL. LA SENIA  16:00  5 5-0  
19-05-2012,  (Sábado)
INFANTIL SEGONA DIV (COPA PRIMAVERA) , Grup DCampHoraJornadaResul.
ROQUETENC, C.D. "B"   -   AMPOSTA, C.F. "B"        MPAL. ROQUETES  10:00  6 0-2  



CLASSIFICACIÓ FINAL
LLIGA REGULAR 2ªDIV. GRUP 10
PosEquipoPtosJuGaEmPeGfGc
1Ebre Escola582219126613
2EF Delta de l´Ebre5622182211031
3L´Ametlla de Mar532217235718
4CF La Senia462215168432
5CF Ulldecona352210577446
6CF Amposta B3222102105740
7CF Santa Barbara292292115962
8CD Roquetenc B202262144485
9UE Rapitenca C172245134278
10UD Jesus y Maria B162244143882
11CD Alcanar1022241631111
12CF Ampolla82222181680
Play Off Ascenso
09/1013:30h.EF Delta de l´Ebre9 - 0CD Roquetenc B
15/1011:30h.CD Roquetenc B2 - 3CF Amposta B
22/1015:00h.UE Rapitenca C 3 - 3CD Roquetenc B
29/1011:30h.CD Roquetenc B0 - 1L´Atmella de Mar
06/1110:00h.CD Alcanar2 - 6CD Roquetenc B
13/1111:30h.CD Roquetenc B0 - 3Ebre Escola
19/1116:00h.CF La Senia13 - 1CD Roquetenc B
27/1111:30h.CD Roquetenc B3 - 2UD Jesus y Maria B
04/1211:00h.CF Santa Barbara7 - 4CD Roquetenc B
17/1212:00h.CF Ulldecona5 - 3CD Roquetenc B
08/0111:30h.CD Roquetenc B4 - 0CF Ampolla
14/0111:30h.CD Roquetenc B2 - 4EF Delta de l´Ebre
21/0116.00h.CF Amposta B6 - 0CD Roquetenc B
29/0111:30h.CD Roquetenc B4 - 3UE Rapitenca C

29/0217:30h.L´Atmella de Mar4 - 1CD Roquetenc B
12/0210:00h.CD Roquetenc B5 - 0CD Alcanar
25/0217.30h.Ebre Escola7 - 0CD Roquetenc B
03/0311:30h.CD Roquetenc B0 - 6CF La Senia
11/0310:00h.UD Jesus y Maria B3 - 1CD Roquetenc B
17/0311:30h.CD Roquetenc B1 - 2CF Santa Barbara
24/0311:30h.CD Roquetenc B2 - 2CF Ulldecona
01/0411:00h.CF Ampolla0 - 2CD Roquetenc 

Cap comentari:

Publica un comentari